۳۳۶ واحد از مسکن مهر اردبیل در حال تکمیل است

۳۳۶ واحد از مسکن مهر اردبیل در حال تکمیل است

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد مسکن مهر با بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال برای اردبیل پیش بینی شده بود که ۴ هزار و ۷۲۶ واحد به اتمام رسیده و ۳۳۶ واحد دیگر نیز در حال تکمیل است.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل شهرام باباخانی در گفت و گو با خبرنگاران به نقل از ایرنا اظهار کرد: برای پروژه اقدام ملی مسکن زمینی با قابلیت احداث ۱۵۴۰ واحد تخصیص داده شده که در دو مرحله ثبت نام ۱۵۰۰ و ۸۴۰۰ واحد ثبت شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان اردبیل، شرکت توسعه‌گران عمران قرارداد احداث ۵۴۰ واحد را به عهده گرفته و این پروژه در حال اتمام عملیات پی‌کنی و شروع عملیات فونداسیون می‌باشد و در سایر شهرستان های استان به ویژه در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت این طرح با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال پیگیری است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: پروژه‌های ۳۲۰ واحدی در شهرک اندیشه، ۱۵۰ واحدی در خیابان داروپخش و ۷۰ واحدی نیز در خیابان کارگران به ستاد اجرایی فرمان امام واگذار شده است.

شهرام باباخانی بیان کرد: ۱۰ پروژه‌ مشارکتی در قالب ۲۲۴ واحد مسکونی، ۲۹۷ واحد تجاری و ۵۵ واحد خدماتی با زیربنای ۵۷ هزار و ۳۱۱ مترمربع و به ارزش ۱۴۶۶ میلیارد ریال در حال اجراست.

وی افزود: ۴۰ پروژه بازآفرینی شهری در شهر اردبیل از جمله احداث سرای محله، پایگاه سلامت، کلانتری و بهسازی آسفالت معابر محله گلمغان، تعریض و خیابان‌کشی معابر ایران آباد، احداث سالن ورزشی ایران آباد، احداث پارک و مرکز بازآفرینی ملایوسف، ساماندهی رودخانه بالیقلی چای، احداث پارک مقدس اردبیلی و ساماندهی محلات پنجگانه در حال انجام است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: پروژه‌های بازآفرینی شهری در مشگین شهر، بهسازی و آسفالت معابر، احداث پایگاه سلامت، لایروبی کانال، پیاده‌رو و ساحل‌سازی نوشین‌دره‌سی و پیاده‌راه‌سازی خیابان امام خمینی و در شهرستان پارس‌آباد ۴ پروژه بازآفرینی شهری که اصلی‌ترین پروژه‌ها شامل بهسازی و آسفالت خیابان شهید مطهری و اصلاح کانال زیرکشتارگاه است در حال اجراست.

/۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *