بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان از زندان مرکزی اردبیل

بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان از زندان مرکزی اردبیل

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اردبیل، در حاشیه برگزاری جلسه کمسیون عفو و بخشودگی، در راستای سیاست های کاهش جمیعت کیفری استان و به منظور بررسی مسائل و مشکلات مددجویان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان مرکز استان ضمن حضور در بندهای مختلف زندان مرکزی اردبیل و دیدار چهره به چهره با مددجوجویان به درخواست ها و مشکلات آنان رسیدگی کرده و دستورات قضایی لازم را صادر نمودند.
در کمسیون عفو بخشودگی که به ریاست عتباتی رئیس کل دادگستر ی استان در محل زندان مرکزی اردبیل برگزار شد، به۳۰ پرونده رسیدگی و اتخاذ تصیم شد.
رئیس کل دادگستری استان خبر داد :
راه اندازی مجتمع ویژه برای دادگاههای خانواده جهت خدمت رسانی بهتر به مردم شریف اردبیل
مجتمع ویژه دادگاه های خانواده شهرستان اردبیل با تجمیع تمامی شعب دادگاههای خانواده ،اجرای احکام ویژه این دادگاهها ، واحدهای مصالحه و مشاوره در ساختمان مجتمع خانواده اردبیل در محل جنب ساختمان مرکزی دادگستری کل استان رسما به بهره برداری رسید.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان اردبیل ، ناصر عتباتی با اعلام این خبر افزود : در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم شریف اردبیل و با عنایت به پراکندگی واحدهای مربوط به پرونده های خانواده دربخشهای مختلف و به منظور متمرکز نمودن خدمات قضایی در این خصوص، تسهیل امور و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان عزیز ، کلیه شعب دادگاه های خانواده و اجرای احکام این دادگاهها، در مجتمع دادگاه خانواده شهرستان اردبیل تجمیع شد .
محل مجتمع دادگاههای خانواده شهرستان اردبیل در ساختمانی با همین نام در جنب ساختمان مرکزی دادگستری کل استان اردبیل ، واقع در میدان بسیج ، خیابان فدک می باشد.
باردید از پروژه های شهری
بازدید رئیس کل دادگستری استان با همراهی دادستان مرکز استان از پروژه های در حال احداث شهرداری اردبیل با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ؛ پروژه های شهرک نیایش ، بسیج ، آقاباقر و پل یکطرفه منتهی به فلکه علی سرباز از سمت آستارا.
اتمام به موقع پروژه های خدمات شهری و بهره برداری از آنها به نفع آحاد مردم بهترین نشانه عملی نمودن شعار : “مردم ولی نعمت ما هستند ” است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *