آن کس که باید ببینید، می بیند

آن کس که باید ببینید، می بیند

بهروز ندایی معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل

نعمت بزرگ امنیت پایدار در کشور عزیزمان ایران مرهون همت و تلاش جامعه اطلاعاتی و امنیتی علی الخصوص سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات است.
علیرغم تمامی توطئه هایی که دشمنان قسم خورده نظام در داخل و خارج از کشور با حیله ها و نیرنگ های گوناگون انجام می دهند، خدا را شاکریم که امنیت پایدار و ثباتی امن در کشور حاکم است.
توسعه اقتصادی ، علمی و از همه مهم تر توسعه و گسترش زیرساختها جمهوری مقدس اسلامی، مرهون تلاشهای ایثارگرانه و بی منت سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
به نظر بنده این عزیزان مصداق بارز جمله گهربار سردار شهید سلیمانی هستند که می فرماید:« باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم آن کس که باید ببیند می بیند» .
آری سربازان گمنام امام زمان(عج) صادقانه و شبانه روزی تلاش می کنند تا امنیت و آرامش کشور بدون اینکه باعث مشوش شدن جامعه گردد در سارسر کشور عزیزمان ملموس باشد .
اینجانب از نزدیک نقش این عزیزان را در استان اردبیل می بینم، که با رصد به موقع و خنثی سازی توطئه های دشمن آرامش را به استان هدیه میدهند و توسعه استان در همه زمینه‌ها مدیون این برادران گمنام است چرا که بدون امنیت هیچ کاری به سرانجام نمی رسد.
لذا من این روز فرخنده نیمه شعبان را به سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک میگویم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *