گمنام مثل سربازان امام زمان(عج)

گمنام مثل سربازان امام زمان(عج)

عصر،عصر شهرت است و دیده شدن، تشویق شدن و قدر دیدن و بر صدر نشستن، شهرت تبدیل به ارزشی گشته که از نان شب هم واجب تر شده.
لازم هم نیست که کار چندان بزرگی انجام دهی تا مشهور شوی و محبوب ، همین که ۴ تا وعده بدهی یا ۳ تا جمله بزرگان ازبر کنی یا ۲ تا کرشمه و قمیش بیایی یا حتی یک دعوای ساختگی درست کنی برای شهرت بازی کفایت می کند.
این عین ایثار است که قهرمان باشی و گمنام، نایاب ترین متاع منطقه را سلحشورانه برای مردم به ارمغان بیاوری و در حجاب گمنامی بمانی، در دل آتش پاسبان حریم گلستان باشی و با دلی سربلند و سری سر به زیر به شجاعت درس متانت دهی، این فراتر از ایثار است، مجسمه فداکاری و از خودگذشتگی است.
دردها و تلاش ها، رشادت ها و شهادت ها، پیروزی ها و سربلندی ها،ستیز های جانانه، دفاع های قهرمانانه، نبردهـای شجاعانه، شکیبایی های هوشمندانه، بیداری های شبانه و فداکاری های روزانه ، همه و همه را نه برای کسب ثروت و شهرت و بیلبرد و پوستر و تیزر و تبلیغ که برای پیش کش به آستان امام زمان(عج) در کارنامه خود ذخیره کنی. آری سربازان گمنام امام زمان(عج) این چنینند.
چه سعادت و پاداشی بالاتر از اینکه سرباز غایب

چه سعادت و پاداشی بالاتر از اینکه سرباز غایب حاضر باشی، جان در طبق اخلاص، از جان گذشته منجی عالم باشی ، سرباز گمنام امام زمان (عج) باشی، چه پاداش مبارکی.
عجب انطباق شگفتی است، از نظر ها غایب اما آگاه به امور و ناظر بر رفتار، سربازی شایسته فرمانده ، وظیفه اش هم اعلا ترین و اساسی ترین نیاز بشریت، برقراری امنیت، آن هم در هجوم سایه های شوم بدشگون ها، چه غزوه باشکوهی است.
مدافع امنیت کشور امام زمان(عج)بودن موهبتی است که به تمام شهرت و ثروت عالم نتوان فروخت، معامله ، معامله عشق است و ایثار.
و چه شاهکارها که نمیدانیم و خبر نداریم، شیری که در امن و امان کامل در میان فتنه ها و نیرنگ ها و حیله ها با صلابت ایستاده ، به یمن خون دلهایی است که سربازان گمنام خورده اند.
عقابهای پر ریخته، روباه ها دم بریده،خرس ها در زنجیر، آژدهایان زمینگیر، کفتارها در تور ، لاشخورها در قفس، سوسمارها مایوس و موریانه ها…
آری من اینجا نشسته ام و در امنیت کامل مینویسم و نمیدانم برای مهار این وحشیانی که در دریدن سرزمینم لحظه ای درنگ را جایز نمیدانند چه بر قهرمانان گمنام امام غایب گذشته است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *