برگزاری اولین جلسه شورای مدیران شهرداری در سال ۱۴۰۰

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران  شهرداری در سال ۱۴۰۰

در این جلسه دکتر لطف اللهیان شهردار اردبیل با تبریک سال نو و تقدیر از تلاش های مدیران و کارکنان شهرداری در سال گذشته اظهار داشت : شهرداری اردبیل امسال نیز همانند سالهای قبل با برنامه بوده و بصورت کارشناسی شده ، فعالیت های مختلف عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی خود را در جهت توسعه و پیشرفت اردبیل دنبال خواهد کرد.
لطف اللهیان تاکید کرد : نقشه راه ما در سال جدید ؛ پیگیری بیش از پیش فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری خواهد بود و شهرداری اردبیل به نوبه خویش تمام تلاش خود را در جهت تحقق منویات معظم له به کار خواهد بست.
در پایان این جلسه شهردار اردبیل با اشاره به بودجه پیش بینی شده امسال شهرداری ، از تمام مدیران و کارکنان شهرداری دعوت کرد تا ضمن افزایش همت و تلاش خود در سال جدید برای خدمت رسانی بیشتر به مردم ، کوشش کنند تا تمام فعالیتهای خود را طبق برنامه های کارشناسی شده موجود پیش برده و با به کارگیری تمام ظرفیت ها ؛ وظایف محوله ی خود را با قدرت انجام دهند و از هر گونه سستی و کم کاری در این زمینه پرهیز نمایند.

برگزاری جلسه کمیسیون عمران شهرداری اردبیل
در این جلسه که با حضور دکتر لطف اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل ، مدیران مناطق پنجگانه شهر ، و معاونین و مسئولین ذیربط شهرداری برگزار گردید ، بودجه عمرانی شهر اردبیل در سال ۱۴۰۰ بررسی و برای حل مشکلات موجود راه کارهایی اندیشیده شد.
شهردار اردبیل در این جلسه با برشمردن بخشی از مشکلات و معضلات شهری ، وظیفه مسئولین شهرداری برای خدمت به مردم را سنگین دانسته و بر افزایش همت و پشتکار در مجموعه شهرداری برای اتمام پروژه های نیمه تمام در سال جدید تاکید نمود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *