سهمیه نفت سفید ویژه فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ خانوارهای روستایی استان اردبیل اعلام شد

سهمیه نفت سفید ویژه فروردین  و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ خانوارهای  روستایی استان اردبیل اعلام شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت : خانوارهای روستایی می توانند سهمیه مرحله هفتم نفت سفید ویژه فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ را با مراجعه به فروشندگی ها بصورت الکترونیکی دریافت کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ، سید حجت مدنی گفت : خانوارهای روستایی فاقد گاز لوله کشی می توانند سهمیه اختصاصی نفت سفید فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری را با در دست داشتن کارت بانکی و مراجعه به فروشندگی های روستایی دریافت نمایند..
مدنی افزود سهمیه یاد شده برای خانوارهای ۱ تا ۴ نفری ۴۰۰ لیتر و ۵ نفر به بالا ۶۰۰ لیتر میباشد که در کارت بانکی سرپرست خانوار روستایی شارژ شده است و این عزیزان از طریق پوز مستقر در فروشندگی ها می توانند بصورت الکترونیکی سهمیه فروردین و اردیبهشت خود را دریافت نمایند. قابل ذکر است که مهلت دریافت سهمیه های اعلام شده به مدت دو ماه تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود..
مدیر منطقه در خاتمه ضمن اشاره به تخصیص سهمیه گاز مایع مرحله نهم خانوارهای شهری و روستایی فاقد گاز کشی طبیعی گفت: سرپرست خانوارها میتوانندبا مراجعه به عاملین توزیع نسبت به دریافت سهمیه خود با نرخ مصوب تا آخر فروردین ماه سال جاری اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ، سید حجت مدنی گفت : خانوارهای روستایی فاقد گاز لوله کشی می توانند سهمیه اختصاصی نفت سفید فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری را با در دست داشتن کارت بانکی و مراجعه به فروشندگی های روستایی دریافت نمایند.مدنی افزود سهمیه یاد شده برای خانوارهای ۱ تا ۴ نفری ۴۰۰ لیتر و ۵ نفر به بالا ۶۰۰ لیتر میباشد که در کارت بانکی سرپرست خانوار روستایی شارژ شده است و این عزیزان از طریق پوز مستقر در فروشندگی ها می توانند بصورت الکترونیکی سهمیه فروردین و اردیبهشت خود را دریافت نمایند. قابل ذکر است که مهلت دریافت سهمیه های اعلام شده به مدت دو ماه تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود.
افزایش ۷ و شش دهم درصدی مصرف سوخت سی ان جی در استان اردبیل
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: سوخت سی ان جی نزدیک به ۴۲ درصد با سوخت بنزین در استان اردبیل جایگزین شده است. سید حجت مدنی مدیر منطقه در خصوص مصرف سی ان جی در استان بیان کرد: میزان مصرف سوخت سی ان جی در ۱۲ ماه گذشته در حدود ۲۱۹ میلیون متر مکعب بوده است.
که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ و شش دهم درصد افزایش داشته است.
مدیر منطقه با بیان اینکه میزان مصرف سوخت سی ان جی در اسفند ماه سال ۹۹ در حدود ۱۸ میلیون متر مکعب بوده گفت: مصرف این فرآورده نسبت به مدت مشابه سال قبل در حدود ۱۶درصد افزایش نشان می دهد.
مدنی افزود: در خصوص صرفه جویی مصرف بنزین موتور می توان گفت : به لحاظ مصرف سوخت سی ان جی در استان در ۱۲ ماه سال ۹۹ که به میزان ۲۱۹ میلیون متر مکعب می باشد ، کاهش مصرف بنزین با جایگزینی نزدیک به ۴۲ درصد سوخت سی ان جی همراه بوده است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *