مدیران استان اردبیل مصمم به پشتیبانی و مانع‌زدایی هستند

مدیران استان اردبیل مصمم به پشتیبانی و مانع‌زدایی هستند

داود شایقی که به همراه استاندار اردبیل از جاده کلور – درام و پل معلق ازناو بازدید می‌کرد، اظهار کرد: در شهرستان خلخال طرح‌های متعدد عمرانی، آبادانی و زیربنایی در تقویت حضور سرمایه‌گذاران در حال اجراست که این بسترها بهترین مانع‌زدایی در حمایت از خط تولید و جبهه اقتصادی است.
وی خاطرنشان کرد: با پیگیری استاندار اردبیل و از طریق بانک مسکن قرار است ۱۰۰ میلیارد تومان برای محور خلخال – کلور – درام تزریق شود تا در فازهای مختلف عملیات اجرایی سرعت بیشتری به خود بگیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: با عنایت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه قرار شده از محل جهش تولید ۱۲ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یابد تا اهالی خلخال و شهرهای همجوار بتوانند از این مسیر ارتباطی در سفر به استان‌های همجوار گیلان و زنجان استفاده کنند.
شایقی با اشاره به طرح‌های گازرسانی در برندق و روستاهای همجوار بیان کرد: شرکت گاز، برق و آب و فاضلاب طرح‌های خوبی را در مناطق مختلف استان در حال اجرا دارند که امسال با تکمیل و بهره‌برداری از آنها بخش عظیمی از زیرساخت‌ها برای حضور سرمایه‌گذاران نیز فراهم می‌آید.
وی در مورد عملیاتی شدن طرح‌های گردشگری در خلخال و حضور مسافران و گردشگران در فصول مختلف سال تصریح کرد: سال ۱۴۰۰ سال تحول گردشگری خلخال خواهد بود که امیدواریم با پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در کنار حمایت از سرمایه‌گذاران سهولت کار در فرآیند صدور مجوزها را شتاب بیشتری ببخشند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *