پایان تعطیلی اصناف گروه دو

پایان تعطیلی اصناف گروه دو

وضعیت کرونایی اردبیل نارنجی شد

جلسه ستاد کرونای شهرستان با حضور فرماندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و رئیس اتاق اصناف اردبیل در خصوص بازگشایی مشاغل گروه ۲ اردبیل برگزار شد .
رئیس اتاق اصناف اردبیل از پایان تعطیلی کرونایی اصناف و مشاغل گروه ۲ خبر داد و افزود: با اعلام وضعیت نارنجی در اردبیل از امروز اصناف مربوط به گروه دو مشاغل می توانند فعالیت خود را آغاز کنند .
مهدی اشجع با اشاره به الزام اصناف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونایی گفت: اصناف گروه ۲ مشاغل که از امروز فعالیت خود را آغاز خواهند کرد به نحو مطلوبی موازین بهداشتی را رعایت کنند تا مجددا شاهد وضعیت قرمز در اردبیل نباشیم .
وی اظهار امیدواری کرد با رعایت کامل اصناف و شهروندان فهیم اردبیل در آینده ای نزدیک شاهد وضعیت آبی باشیم .
اشجع افزود: مشاغل ۳ و ۴ همچنان با محدودیت مواجه هستند و رستوران و فست فوودها فقط به صورت بیرون بر می‌توانند فعالیت داشته باشند و فعالیت قهوه خانه ها همچنان ممنوع است .
وی همکاری همه جانبه و ایثارگرانه اصناف، اتحادیه ها و هیات امنای پاساژها در همراهی داوطلبانه و همکاری مطلوب را یادآور شده و تصریح کرد: علی رغم فشارهای شدید اقتصادی اعضای فهیم اتحادیه ها، پاساژها و اصناف با اولین فراخوان محل کسب خود را تعطیل کردند که نشان از اهمیت و احساس مسئولیت این عزیزان در مبارزه با ویروس کرونا است .
وی در پایان ضمن قدردانی از کسبه و بازاریان که از این آزمون سخت سربلند بیرون آمدند گفت: نظارت های بهداشتی با قوت و حساسیت ویژه ای ادامه خواهد داشت .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *